|
|
| اسم العلامة التجارية: | Sunchonglic |
| رقم الطراز: | FS-2000A |
| الـ MOQ: | 5 قطعة |
| السعر: | US $7.96-18.31 |
| شروط الدفع: | تي/تي |
| القدرة على التوريد: | 100000 قطعة/الاثنين |
| Model | FS-2000A |
| Output Voltage | 220V |
| Rated Power | 800W |
| Peak Power | 2000VA |
| Frequency | 50HZ |
| USB | DC 5V/1A |
| No-load Current | <0.5A |
| Voltage Range | 10.5-15V |
| Alarm Voltage | 10.5-15V |
| Low-voltage Protection | 10.5V |
| Over Voltage Protection | 15V |
| Efficiency | 70%~80% |
| Size per Carton (cm) | 54*30*33cm |
| Weight per Carton (KG) | 15.02kg |
| Packing per Carton | 20PCS |