| اسم العلامة التجارية: | Sunchonglic |
| رقم الطراز: | FS-150A |
| الـ MOQ: | 100 قطعة |
| السعر: | US $7.96-18.31 |
| شروط الدفع: | تي/تي |
| القدرة على التوريد: | 100000 قطعة/الاثنين |
| Model | FS-150A |
|---|---|
| Output Voltage | 220V AC |
| Output Waveform | Modified sine waveform |
| Rated Power | 150VA |
| Working Voltage | DC 12V |
| Frequency | 50Hz |
| Application | Home appliance, Car, etc. |